Moje zkušenosti s cestováním s Fireflies

Cestování je mým koníčkem již od mládí, přesněji  od doby, kdy se nám  otevřely hranice na Západ. Začala  jsem  Chorvatskem, jako skoro každý. Další moji zkušeností byla Francie, francouzská Riviéra a Paříž, jak jinak než s cestovní kanceláří a s průvodcem. Byla jsem nadšená i přes nepohodlné cestování autobusem a přes noc. Pootevřely se mi  dveře, do kterých jsem tehdy  dokázala jen nahlédnout. Za posledních 8 let jsem jimi nejen prošla,  ale  pokračuji dál touto cestou za poznáním. A proč chci cestovat jinak, než doposud ? A proč s Fireflies?  Proč jsem se nenechala odradit od negativních informací na netu ?

Veškeré cesty, které jsme podnikli, kromě cesty do Afriky, jsme si  naplánovali  a zorganizovali s mým mužem sami. Ano, je to práce na několik hodin. Ale máte-li sen, obětujte  čas na to, aby vaše  cesta splnila očekávání. Začněte  výběrem  destinace, pak letu a nakonec ubytování. Trvá to, ale výsledek  stojí za to. Neplatíte nic cestovní kanceláři a itinerář si připravíte  přesně na tělo.  Tento způsob cestování nám vyhovuje i za cenu času, který u PC musíme strávit. Proto, když jsem se dozvěděla o portálu Fireflies a jeho možnostech, neváhala jsem a do této společnosti vstoupila.

Asi tím nejdůležitějším  pro mé rozhodnutí bylo, že se do Fireflies začlenil i Booking, Emirates, Amadeus, Trivago  nebo  Hertz a další kapacity z oboru cestování. To mě  přesvědčilo o serioznosti celého projektu. Booking znám velmi dobře a velice často ho využíváme, ale od začátku roku 2018  cestujeme už jen s Fireflies.  Ptáte se možná proč, když vyhledávání je ještě v plenkách, nejsou tam všechna ubytování na světě, ceny jsou většinou stejné  ( kromě akčních nabídek, kde jsou i 90% slevy) jako na jiných vyhledávačích. Jednoduše proto, že cestování mi přinese i finanční odměnu. Být součástí začínajícího globálního projektu  síťového marketingu, který má svá pravidla a je zcela legální vidím jako obrovskou příležitost.  Nemusíte být aktivní když nechcete. Prostě si procestujete své předplacené  holiday kupóny.  Ale pokud chcete, otevírají se vám další dveře a můžete cestovat ne 1x nebo 2x za rok , ale klidně i 10x,  a  proč ? Protože  pokud se zapojíte aktivně, cestujete zdarma.  Větší výzvu jsem nepotřebovala slyšet. Budu cestovat tak,  jak doposud a zmíním-li se dalším, kteří také chtějí cestovat nebo jen vydělávat, moje cesty budou zcela zdarma. Moje kolegyně, které neváhaly a vstoupily již před 2 lety, tak cestují  už dva roky.

Nenechala jsem se odradit od negativních reakcí na internetu, většinou lidí, kteří nejsou schopni si sami zorganizovat práci  nebo si udělali obrázek o Fireflies jen podle jedné negativní informace od svého kamaráda. Jedna taková  reakce mě dostala úplně: prý  ho firma nutí, aby si procestoval peníze za rok, když on zrovna cestovat nechce! Tak mě napadá, proč se pán registruje do cestovatelského klubu? Je to stejné, jako kdybych byla naštvaná na firmu, kde jsem si koupila  kolo a já vlastně žádný cyklista nejsem a rozhodně na něm  nebudu  jezdit:-)

Měla jsme podobnou zkušenost  i s firmou Lavylites, od které nakupuji pro své zákazníky vynikající výrobky Lavyl, zpracované nanotechnologií. Negativní až výhružné informace, které jsem si před dvěma lety přečetla, ve mě také nevzbuzovaly důvěru. Přesto jsem se zaregistrovala a nakoupila první produkty. A víte, kolika lidem už pomohly ? A kolik lidí si je u mě  opakovaně objednává?  Nenechte se ani vy  odradit negativními zkušenostmi na netu, ať  už se týkají čehokoliv. Udělejte si sami vlastní názor. Dříve platilo , že  co je  psáno, to je dáno ‚, ale v 21.století, kdy  psát umí  každý a každý si může napsat do éteru cokoliv i pod  falešnou  identitou,  začínají mít slova zcela jinou váhu. Bohužel.

Takže pokud chcete cestovat, baví vás si sami vyhledávat jak ubytování, letenky, transfery atd. zkuste náš portál. Prohlížet si jej můžete teď hned, ale nic si neobjednáte, tam je potřeba registrace, přesněji někdo vás  zaregistrovat. Pak už jde jen o to, jakou  slevu si zvolíte, jestli balíček s 6%,  s 10% nebo se 14% slevou, nebo cesty zadarmo tím, že portál doporučíte dalším  cestovatelům. A pokud by vás zajímalo si  tímto způsobem  i vydělávat, ve Fireflies máte možnost získat provizi i  z  celosvětového obratu firmy. Je to jen na každém z nás a je to svoboda. Cestovatelská, finanční i osobní. Další informace jsou možné pouze osobně po předešlé domluvě. Jak ? Stačí zavolat nebo napsat na mail.adresu :  romana.brno321@gmail.com

Travel for your dream :-)