Manuální liftingová masáž obličeje je zcela ojedinělá, luxusní a relaxační masáž, kdy při pravidelné návštěvě dochází k vyhlazení vrásek a kontur obličeje, detoxikaci, odvodu odpadní látek  a prokrvení pokožky.  Uvolňuje všechny ztuhlé svaly a tkáně obličeje , povzbuzuje krevní oběh a tím se zlepšuje i barva pokožky. Liftingová masáž má rovněž  příznivý vliv na redukci podkožního tuku ( např. v oblasti podbradku) , pleť je mladší, vypnutější a celkově působí čistě a svěže.   Tato metoda byla uznána i lékaři plastické chirurgie za velmi účinnou a efektivní metodu.

Celou proceduru provádíme bio arganovým olejem 

Již při první aplikace je možné vidět pozitivní účinek liftingové masáže, ale pro trvalejší výsledky doporučujeme 8 – 10 návštěv 1 – 2 x týdně. Následně udržovací kůže 1x za měsíc. Manuální liftingová masáž se dobře kombinuje s lymfatickou masáží obličeje.

Doporučení

Na masáž přijďte bez make-upu a nebo se odličte přímo před masáží. V den masáže zvyšte příjem tekutin, nejlépe neperlivé vody. Masáž je vhodná i pro muže, za předpokladu že bude jejich tvář čerstvě oholena.

Kontraindikace : 

Hnisavé a zánětlivé projevy na pokožce obličeje, bolestitvé záněty nervů

Po chirurgickém zákroku a aplikaci botulotoxinových injekcí nejdříve za 3 – 4 měsíce !

Liftingovou masáž  můžete ,, doladit“ ještě celkovým  liftingovým ošetření pleti   ( maska, krém, lift.koncentrát)  u naší kosmetičky .

Délka procedury: 60 min

Cena : 500,-

Při zakoupení 10 procedur cena 4500