Prstýnková masáž podle terapie SU-JOK

Tato masáž je určena buď jako samostatná masáž rukou a nebo jako doplňková masáž k jakékoliv jiné masáži.

Naše prstýnková masáž je založena na terapii su – jok, z korejského překladu ruka – noha. Jde o další podobnost těla na dlaních nebo nohou. Pomocí speciálního su-jok prstýnku se provádí tlaková masáž na prstech rukou, čímž se pozitivně stimulují zóny jednotlivých orgánů a odpovídajících částí těla. Promasírujeme všechny prsty, od palce ( hlavy) přes prostřeníček a prsteníček ( dolní končetiny) až po ukazováček a malíček  ( horní končetiny) .  Jednoduše řečeno, masáž prstýnkem stimuluje nejen akupresurní body prstů, ale podporuje dobré prokrvení a hybnost kloubů. Pohybem masážního prstýnku po všech prstech zdokonalíme  proudění lymfy a můžeme pomoci i oteklým prstům.

Nasleduje masáž rukou, hřbetu –  s přihlédnutím hlavně na stimulaci páteře, a dlaně, zde se stimulují zóny vnitřních orgánů – plíce, srdce, žaludek, játra, tlusté střevo atd. Po masáži konopným olejem se ruce vloží do fólie a do elektrických prohřívacích rukavic.

Masáž se osvědčuje hlavně u všech zákazníků které trápí studené ruce, revmatismus,  problémy s  karpálním tunelem, fyzicky pracující jedince, ale i pracovníky u PC.

 

Masáž NEDOPORUČUJEME:
při bolesti břicha nejasného původu, při poškození kůže a zranění, v těhotenství

 

Délka masáže: 45 min.

Cena : 250,- Kč