Masáž solí z Mrtvého moře, nebo-li solná masáž se provádí nejprve jemným peelingem solí a přírodního oleje a po té 100 % čistou vodou z Mrtvého moře, která má podobu oleje a neroztéká se do kapek. Velké procento soli na sebe váže přebytečnou vodu v těle a proniká hluboko do kůže. Na kůži nám po masáži zůstane blahodárná tělu prospěšná sůl.      Masáže mořskou vodou z Mrtvého moře jsou unikátní a jedinečné masáže, které mají blahodárný vliv na celý organismus, detoxikují pokožku, uvolňují, působí regeneračně, povzbuzují krevní oběh, zlepšují psychiku, působí proti stresu. Při masáži vstřebáváte mořskou sůl nejen pokožkou, ale také dýcháním, která působením tepla při masírování uvolňuje mikroskopické částečky soli do ovzduší. Minerály a stopové prvky jsou vysoce ceněné pro přínos pocitu uvolnění, vyživování pleti, aktivaci oběhového systému a zmírnění revmatických potíží.

Veškeré solné výrobky používáme od f.Lamur a je možné si je u nás objednat.

Vlastnosti některých minerálů z Mrtvého moře:

Hořčík/Magnezium– velice významný minerál důležitý pro správnou funkci všech soustav lidského těla. Je nezbytný pro dokonalou činnost nervů, svalů a mnohých enzymů, účastní se též řízení činnosti více jak 300 životně důležitých enzymů. Hořčík reguluje srdeční rytmus a svalové stahy, uvolňuje svalové napětí a navozuje relaxaci. Zlepšuje mentální procesy a navozuje spánek, u starších lidí zlepšuje paměť, úsudek a myšlení.

Draslík– zlepšuje buněčný metabolismus, udržuje optimální úroveň vlhkosti pokožky a omezuje praskání jemných cévek

Vápník– má posilňující účinky na buňky pokožky a celého těla, aktivuje enzymy

Brom– má dezinfekční účinky, pomáhá hojit kožní nemoci, mj. i lupenku, zklidňuje citlivá nervová zakončení v pokožce, dále je nezbytný pro správnou funkci štítné žlázy

Zinek– urychluje hojení ran, působí proti akné a podporuje obnovu buněk

Chlor– má dezinfekční účinky a zlepšuje vyváženost minerálů v buňkách

Sodík a draslík– Při nedostatku člověk trpí pocitem únavy a křečemi svalů. Oba napomáhají látkové výměně mezi buňkami a umožňují z nich vylučovat toxické látky.

 

Délka masáže: 45.min

Cena : 500,- Kč