Skořicové zábaly proti celulititě

Skořicový zábal je účinná, po skořici vonící procedura, využivaná k tvarování postavy, zmírnění celulitidy a celkovému zlepšení vzhledu kůže.

V místě aplikace skořicového zábalu dochází k silnému prohřívání postiženého místa, ke stimulaci látkové výměny, čímž se zlepšuje spalování podkožního tuku a zlepšení vzhledu kůže. Samotný skořicový krém  však nemůže způsobit úbytek tuku a vody.  Je třeba, aby toxiny a odpadní látky byly odvedeny z těla ven. K tomu nám slouží tkz. bandáž – zábal pomocí folie.

 

Jak skořicový zábal probíhá ?

Nejprve je proveden peeling postiženého místa, speciálním, pro tyto účely používaným peelingem. Následuje anticelulitidová masáž skořicovým olejem. Poté se provede samotný zábal pomocí skořicového krému a  speciální folie, která zabezpečí stálý a rovnoměrný tlak na všechny ošetřované části těla. Po uplynutí potřebné doby se folie sundá a na ošetřovaná místa se ještě nanese anticelulitidový krém.

Pro účinnější vzhled kůže obvykle doporučujeme vybraný zábal spojujit s jinými metodami, aby byl výsledek ještě výraznější. Nejčastěji se doporučuje v kombinaci s procedurami Vacupress nebo po přístrojové  lymfomasáži.

Masáž NEDOPORUČUJEME:
v těhotenství,  při ledvinové nedostatečnosti,  při otevřených ranách v místě zábalu, při akutním onemocnněí tromboembolie, při ALERGII  na skořici
Alternativou pro ty z Vás kteří mají alergickou reakci na skořici, nabízíme zeštíhlující zábal pomocí výživného a zpěvňujícího krému od f. Guenerve
Naše doporučení :
  •  v den procedury vypít 2 l tekutin
  • zpočátku absolvovat proceduru 2-3x týdně, neméně však 1x týdně
  • celkem min 10 kůr
  • k udržený výsledků proceduru opakovat každých 4-5 týdnů
  • před a po proceduře není vhodné se vystavat slunečnímu záření ( i solárium)
  • omezit pití čené kávy v průběhu celé kůry
  • spojit zábaly s Vacupresem nebo lymfatickou masáží
Doba procedury zábalu: 40 min.
Navýšení ceny : 200,-