Ájurvédská masáž Abhayanga je celotělová, regenerační a relaxační masáž prováděná v Indii každý den pro posílení zdraví a pro prevenci nemocí.  Masáž považuje ayurvéda za jeden z klíčových faktorů dlouhověkosti.

Při této masáži je celé tělo vč. vlasové části hlavy,  masírováno  pomocí teplého a velkého množství  herbálního  oleje, který má výživný a detoxikační účinek na kůži, tkáně a klouby. Převážně se používáme  sezamový olej, který tvoří základ ajurvédské masáže. Více než na techniku hmatů a tlak se masáž zaměřuje na tkz. MARMA body. Jsou to energetická centra, které vyrovnávají nerovnováhu mezi energiemi těla, mysli a ducha. Abhaynaga je regeneračí masáž, který otevírá póry, čistí je a váže na sebe toxiny a těžké kovy, zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky.

Po masáži se ponechává olej na kůži co nejdéle, aby tak mohlo dojít k jeho vstřebání a plně se projevily jeho pozitivní účinky. Pokožka pak zůstává vláčná, pružná a zregenerovaná.
Doporučujeme po  masáži  se převléci do bavlněného pohodlného oblečení, u kterého nebudete muset zvažovat, zda Vám nebude vadit si jej ušpinit od zbytků masážního oleje. Možností je také využít naši sprchu, pro opláchnutí celého těla.
Masáž doporučujeme:

při slabosti, onemocnění svalů, omezené pohyblivosti kloubů, ztuhlém rameni,  nervovém onemocnění, ženských potížích, při srdečně-cévních porůchách, depresi a negativním myšlení, psychických problémech, metabolickém onemocnění

 

Masáž NEDOPORUČUJEME:

u kožních nemocí a infekcí, u nemocí cév, při lokálních zánětech, rakovině, hypertenzi, akutních onemocněních kloubů a kostí, po operaci s tendencí krvácení, při nachlazení a během prvních tří dnů menstruace.

 

Masáž lze použít jako samostatnou proceduru a nebo jako přípravu před/během podstoupení detoxikace.

U celkové detoxikace těla doporučujeme lymfatické přístrojové masáže a přípravek DetoxUp

 

 

Délka procedury : 90.  min 

Cena : 1100,- Kč