Breussova masáž , je jemná energetická masáž zad, uvolňující napětí v oblasti páteře. Na rozdíl od ostatních masáží se masíruje přímo páteř a její vzpřimovače a povrchové svaly. Tato masáž významným způsobem regeneruje a vyživuje meziobratlové ploténky. Podle zakladatele, Rudolfa Breusse, totiž neexistují opotřebované ploténky, ale pouze ploténky zdegenerované, které se při  pravidelné masáží třezalkovým olejem a výživou dají obnovit.  Celkově při masáži dochází k lepšímu okysličení tkáně obratlů, odplavování škodlivin a stimulaci nervových vláken.

Masáž se provádí speciálními hmaty oddalující obratle od sebe tak, aby ploténka měla místo a vmasírovává se  větší množství třezalkového olej. Touto technikou dochází k nabobtnání ploténky a uvolnění nervů.  Nakonec se na páteř přikládá hedvábný papír a díky účinku osmózy     ( pasivní transport)  se z páteře do papíru nasávají nečistoty uložené ve svalech a kůži.

 

Masáž nemá žádné kontraindikace, pouze u citlivých jedinců se světlou kůží může hypericin, obsažený v třezalce,  vyvolat fotosenzibilitu po pobytu na slunci. Proto se po masáži nedoporučuje 24 hodin slunit, jak na přímém slunci , tak i v soláriu

 

Délka masáže : 45 min

Cena : 450,-