Potřebujete obdarovat Vaše blízké? Dárkový poukaz je výborným dárkem pro Vaše blízké pod vánoční stromeček, na narozeniny, ale i pro paní učitelku na konci školního roku apod.  Určitě všem uděláte radost dárkovým poukazem  od nás.

Vybrat si můžete poukaz na libovolný typ masáže. Poukaz je možné vybrat i na zeštíhlující procedury, Bachovu terapii a solárium v libovolné částce kterou si sami zvolíte. Na poukaz buď napíšeme Masáže dle výběru na částku, kterou si zvolíte a obdarovaný může čerpat tuto částku i na více procedur postupně. Nebo napíšeme přímo typ masáže, kterou si přejete a částka tam nebude napsána.
Dárkové poukazy na KOSMETIKU nebo NEHTY se tento poukaz nevztahuje, prosím kontaktujte přímo kosmetičku nebo manikérku na telefonních číslech uvedené na těchto stránkách.

Platnost poukazu je 6 měsíců

JAK POUKAZ OBJEDNAT: 
Napište nám do emailu následující: 

Vaše jméno a příjmení:
Váš email:
Váš telefon:
Hodnota poukazu:
Příjmení obdarovaného:

Pokud nechcete mít na poukazu uvedenou částku, ale proceduru napište prosím jakou proceduru chcete.

Jakmile nám email odešlete na: zenbrno@gmail.com, pošlete nám platbu ve výši hodnoty dárkového poukazu na účet: 6082354044/5500.  Do poznámky stačí Vaše jméno a příjmení.

Jakmile peníze obdržíme na účet, dojde Vám na výše uvedený email poukaz. Máte-li jakékoliv otázky volejte prosím na: 734 852 091

Pokud chcete poukaz vyzvednou osobně, nemusíte nic posílat, stačí se zastavit ve dny, kdy máme otevřenou recepci a poukaz Vám bude vydán. Platit můžete hotově nebo kartou. Pokud chcete vyzvednout jiné dny volejte: 734 852 091

Děkujeme.

Vzor poukazu