Potřebujete obdarovat Vaše blízké? Dárkový poukaz je výborným dárkem pro Vaše blízké pod vánoční stromeček, na narozeniny, ale i pro paní učitelku na konci školního roku apod.  Určitě všem uděláte radost dárkovým poukazem  od nás.

Vybrat si můžete poukaz na libovolný typ masáže. Poukaz je možné vybrat i na zeštíhlující procedury, Bachovu terapii a solárium v libovolné částce kterou si sami zvolíte. Na poukaz buď napíšeme Masáže dle výběru na částku, kterou si zvolíte a obdarovaný může čerpat tuto částku i na více procedur postupně. Nebo napíšeme přímo typ masáže, kterou si přejete a částka tam nebude napsána.
Dárkové poukazy na KOSMETIKU nebo NEHTY se tento poukaz nevztahuje, prosím kontaktujte přímo kosmetičku nebo manikérku na telefonních číslech uvedené na těchto stránkách.

Platnost poukazu je nově 3 měsíce pro poukazy hodnoty 1000,- a menší, ostatní 6 měsíců

JAK POUKAZ OBJEDNAT: 
Napište nám do emailu následující: 

Vaše jméno a příjmení:
Váš email:
Váš telefon:
Hodnota poukazu:
Příjmení obdarovaného:

Pokud nechcete mít na poukazu uvedenou částku, ale proceduru napište prosím jakou proceduru chcete.

Jakmile nám email odešlete na: zenbrno@gmail.com, pošlete nám platbu ve výši hodnoty dárkového poukazu na účet: 6082354044/5500.  Do poznámky stačí Vaše jméno a příjmení.

Jakmile peníze obdržíme na účet, dojde Vám na výše uvedený email poukaz. Máte-li jakékoliv otázky volejte prosím na: 734 852 091

Pokud chcete poukaz vyzvednou osobně, nemusíte nic posílat, stačí se zastavit ve dny, kdy máme otevřenou recepci a poukaz Vám bude vydán. Platit můžete hotově nebo kartou. Pokud chcete vyzvednout jiné dny volejte: 734 852 091

Děkujeme.

 

Vzor poukazu