Hubnutí .  Docílení úpravy váhy a krásná postava, jak se k tomuto cíli dostat ? Každý si pod tímto pojmem představuje něco jiného, většina  z nás by preferovala:  jíst co chci, moc se nehýbat a dát si nějakou tu tabletku. Vždyť proč by to nemělo fungovat ? Jsou toho plné reklamy v televizi?

Ale ono to tak jednoduché není a jak všichni víme, bez pohybu a změny jídelníčků se nám kila dolů nepohrnou.

Něco pro to musíte udělat VY sami doma a s něčím vám můžeme pomoci v našem studiu.

 

Co je jen na vás samotných ?

1. Úprava jídelníčku

2. Pohyb, cvičení

 

V čem vám můžeme my  pomoci ?

 

1. Detoxikace jater

Játra jsou nejdůležitejším detoxikačním orgánem v těle, která musí při přílišném množství dobrého jídla, sladkostí, tučné stavě a velkém množství alkoholu přinést nejvyšší výkony. Znečištěná játra nesprávným stravováním absorbují toxiny, játra začnu být přeplněná a toxikační látky se začínají ukládat pomocí tuků do těla, a to většinou v oblasti břicha, hyždí a paží. Doporučují se pouze čisté potraviny bez konzervantů,  E barviv, prodloužené trvanlivosti atd.

Viz  naše články Detoxikace , pročištění a odkyselení

Vhodné jsou veškeré  pročišťující jaterní čaje např. ostropestřec mariánský, detoxikační a pročišťující čaje

Alove vera gel na celkové pročištění organismu  a působí pozitivně na klouby. Doporučujeme !

 

 

Rozhodnete -li se pro snížení váhy, jako pomocná berlička vám jistě pomohou  tkz. jehličky na hubnutí. Podpoří vaše odhodlání a vůli.

 

2. Zeštíhlující procedury

Nejdůležitější procedurou je zaktivování lymfatického systému , a to manuální nebo přístrojovou lymfatickou masáží.  Na zpevnění podkoží doporučujeme vacupress a na vyhlazení pokožky  Galvanickou žehličku.

 

Pro celkovou detoxikaci zevnitř : 

Přírodní produkty na detoxikaci organizmu: 1 sáček Chlorelly od firmy Green Ways –  v hodnotě 450,- Kč nebo balení 3 sáčky 1250,- Kč

Přírodní produkt – 1 balení Colonfit na podporu detoxikace tlustého střeva – 1balení  290,-Kč