Hubnutí .  Docílení úpravy váhy a krásná postava, jak se k tomuto cíli dostat ? Každý si pod tímto pojmem představuje něco jiného, většina  z nás by preferovala:  jíst co chci, moc se nehýbat a dát si nějakou tu tabletku. Vždyť proč by to nemělo fungovat ? Jsou toho plné reklamy  na internetu.

Ale ono to tak jednoduché není a jak všichni víme, bez pohybu a změny jídelníčků se nám kila dolů nepohrnou.

Něco pro to musíte udělat VY sami doma a s něčím vám můžeme pomoci v našem studiu.

Co je jen na vás samotných ?

1. Úprava jídelníčku

2. Pohyb, cvičení

V čem vám můžeme my  pomoci ?

1. Detoxikace jater

Játra jsou nejdůležitějším detoxikačním orgánem v těle, která musí při přílišném množství dobrého jídla, sladkostí, tučné stavě a velkém množství alkoholu přinést nejvyšší výkony. Znečištěná játra nesprávným stravováním absorbují toxiny, játra začnu být přeplněná a toxikační látky se začínají ukládat pomocí tuků do těla, a to většinou v oblasti břicha, hyždí a paží. Doporučují se pouze čisté potraviny bez konzervantů,  E barviv, prodloužené trvanlivosti atd.

 

 

Rozhodnete -li se pro snížení váhy, jako pomocná berlička vám jistě pomohou  tkz. jehličky na hubnutí. Podpoří vaše odhodlání a vůli.

 

2. Zeštíhlující procedury

Nejdůležitější procedurou je zaktivování lymfatického systému , a to manuální nebo přístrojovou lymfatickou masáží.  Na zpevnění podkoží doporučujeme vacupress a na vyhlazení pokožky  Galvanickou žehličku.

 

Pro celkovou detoxikaci zevnitř : 

Přírodní produkty na detoxikaci organizmu:  Chlorella nebo DetoxUP