Ošetření těla přístrojem Niode VAC III

Vacupress  je speciální kůra, která napomáhá při hubnutí. Je určena všem, kteří chtějí vylepšit stav své pokožky a celkově vyčistit organismus. Napomáhá odstranění celulitidy a aktivuje lymfatický systém, zpevňuje a zeštíhluje  problematické tělesné partie  ( bříško, hyždě , stehna…)

Nejdůležitější vlivy na pokožku :

– UVOLŇUJE TUKOVÉ BUŇKY  ( lipidy), tak, aby mezi nimi mohla proudit lymfatická tekutina  a zároveň zvyšujeme přirozenou mikrocirkulaci krve v kůži. Primárně jde o zvýšení lokálního metabolismu, což je základním předpokladem pro zeštíhlení problémových partií. Ošetřením dochází k zvětšování mezibuněčných prostor ze kterých jsou odplavovány odpadní látky, zbytky po látkové výměně tzv. metabolity. Oddělení tukových buněk ze shluků celulitidy se výrazně redukuje efekt pomerančové kůže. Při pravidelném ošetření je vždy pokožka PEVNÁ, PRUŽNÁ A HLADKÁ.

– PŘÍSTROJ PŮSOBÍ NA FIBROBLASTY – buňky které vytvářejí kolagenová vlákna, jež tvoří základní vazivovou tkáň v těle. Tímto způsobem dochází k utažení pokožky a to bez ohledu na způsob života a stravovacích návyků klientky.

Průběh ošetření

před samotnou procedurou je nutné odblokovat mízní uzliny, aby se zprůchodnily lymfatické cesty. Každá procedura trvá 45 min a mezi jednotlivými procedurami by neměla být pauza kratší jeden den a delší šest dnů. První tři procedury jsou spíše detoxikační, aby došlo k vyloučení nahromaděných balastních látek usazených v ošetřovaných partií. Zpočátku se může objevit i únava, bolesti hlavy, změna barvy i zápachu moči. Asi po čtvrtém ošetření se začnou projevovat změny na pokožce. Ta začne být znatelně pevná, pružná a hladká. Po vacupressu doporučujeme ještě 30 min. přístrojovou lymfodrenáž abychom uvolnili lymfatické cesty a ,, odpad“ mohl rychleji odcházet z těla ven. Ošetření je navíc podpořeno hřejivou emulzí,  její složení přispívá k podpoře cévní cirkulace a  zvýšení rychlosti metabolismu. Přístroj NIODE lze výborně použít i na ošetření dekoltu  za použití vitalizační emulze.

Podmínky garance úspěchu :

a) dodržování pitného režimu
b) klient v této době nepodstupuje hormonální léčbu

c) příjem energie po dobu kůry bude menší  než výdej

Nabídky procedur

1. DETOXIKACE ORGANISMU          5  procedur

2. ANTICELULITIDNÍ KŮRA            10  procedur

3. BODYFORMING                              15  procedur

 

Kontraindikace :

Užíván léků na ředění krve

Užívání léků , které ovlivňují činnost štitné žlázy

Těhotenství

Křečové žíly – varixy, záněty žil

Vysoký a nebo kolísavý tlak

Onkologická léčba , Angina Pectoris

Choroba srdce, ledvin, jater, otok plic

Kožní a infekční onemocnění

 

Pokud se rozhodujete i snížit váhu, doporučujeme Vaše úsilí podpořit  aurikuloterapii –  jehličky na hubnutí nebo přírodním přípravkem na hubnutí MoveUp, který lze zakoupit u nás ve studiu

 

DOPORUČUJEME  po vacupressu ještě absolvovat 30. min přístrojové lymfatické masáže. Stačí si ji zarezervovat v čase hned po skončení vacupresu.

Pokud se objednáte hned i na přístrojovou lymfomasáž, tak zaplatíte zvýhodněnou cenu.

Délka  procedury

Vacupress  45.min                                                                                                               Cena:  700,- Kč      

Vacupress + přístrojová lymfodrenáž    45 min. + 30.min                                  Cena:  880,-  Kč