Potřebujete obdarovat Vaše blízké? Dárkový poukaz je výborným dárkem pro Vaše blízké pod vánoční stromeček, na narozeniny, ale i pro paní učitelku na konci školního roku apod.  Určitě všem uděláte radost dárkovým poukazem  od nás.

Vybrat si můžete poukaz na libovolný typ masáže. Poukaz je možné vybrat ale i na zeštíhlující procedury, Bachovu terapii a solárium v libovolné částce kterou si sami zvolíte. Na poukaz buď napíšeme Masáže dle výběru na částku kterou si zvolíte a obdarovaný může čerpat tuto částku i na více procedur postupně. Nebo napíšeme přímo typ masáže kterou si přejete a částka tam nebude napsána.
Dárkové poukazy na KOSMETIKU nebo NEHTY se tento poukaz nevztahuje, prosím kontaktujte přímo kosmetičku nebo manikérku na telefonních číslech uvedené na těchto stránkách.

Platnost poukazu je 6 měsíců

Platba jen předem na číslo účtu : 6082354044/5500, nebo hotově přímo v Zen studiu ve Šlapanicích. Pokud si chcete pro poukaz dojít osobně, nemusíte tento formulář vyplňovat, jen dojdete v otevírací čas recepce nebo zavolejte a domluvíme se.

Vzor poukazu

Pokud potřebujete poukaz v hodnotě vyšší než 2000,- Kč, nebo v jiné hodnotě, uveďte to prosím do poznámky.