Vážení zákazníci,

v tuto chvíli (květen 2021) se NELZE OBJEDNAT na pedikúru ani modeláž nehtů. Nemáme v tuto chvíli nikoho kdo by tyto procedury prováděl.
Děkujeme za pochopení

 

V  Zen studiu ve Šlapanicích nabízíme péči o nohy, ruce i nehty

 

PEDIKÚRA

Pedikúra mokrá ( nebo kombinovaná)

Celá procedura začíná koupelí nohou v teplé lázni se změkčujícími přísadami , zakončena jemnou uvolňující masáží  plosek nohou  CENA 320,- Kč

Pedikúra suchá

Provádí se bez namočení chodidel za použití vysokoobrátkové brusky a výměnnými  frézkami. Celá procedura je zakončena masáží plosek nohou  CENA  390.- Kč

 

MANIKÚRA, MODELÁŽ NEHTŮ

P´shine

Japonská péče je vhodná pro většinu nehtových skupin – roztřepené, lámavé i nerostoucí nehty. Jelikož je principem P. SHINU leštění nehtů, není vhodný pro nehty tenké nebo zničené. Kůra podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů. Musí se pravidelně do 14 dnů doplňovat. Hlavními složkami P. Shinu je včelí pyl a křemičitá hlinka, které se nanášejí na nehet speciální leštičkou a zalešují se. Na nehtu se vytvoří ochranná vrstva, která nehet vyživuje. Rozdíl je viditelný ihned po první aplikaci, nehet získá velmi vysoký lesk.

Gellak

UV gel/lak – se aplikuje jako klasický lak. Má rychlé vytvrzení, vysoký lesk, žádné poškrábání či odlupování jako u běžných laků. UV gel/lak systém je skvělý pro svou jednoduchou aplikaci, vysoké krytí a je vhodný pro posílení přírodních nehtů.

Shellak

Unikátní technologie CND Shellac™ systému v sobě kombinuje lehkost laku s nedostižným leskem a dlouhotrvajícím nošením po několik týdnů.
Shellac vám zaručí brilantní lesk, hloubku barev, dokonalý přirozený vzhled až 3 týdny nošení, žádné poškrábání a obrušování, uschnutí během 2 minut.

Odstranění Shellacu probíhá rozpouštěcím roztokem, ošetření nehtového okolí a nehtové ploténky, hydratace.

Parafínový zábal rukou

Parafín používaný na takové zábaly skutečně není nějaký obyčejný vosk. Tento speciální vosk se získává z ropy, je obohacený o vitamin E a umí zadržovat teplo. Vrstva parafínu na rukou je tedy dokáže prohřát a uvolnit ztuhlé svaly a klouby, zvýšit krevní oběh a otevřít póry. Odstraní se odumřelé a suché části pokožky, kůži zjemní a vyživí, pokožka po takové kúře pak může daleko lépe absorbovat hydratační a vyživující složky kosmetických přípravků. V podstatě působí jako taková malá sauna. Díky působení tepla na svaly a klouby se podobné zábaly doporučují i při některých zdravotních obtížích. Vosk se nechá působit zhruba patnáct minut. Pak stačí parafín z pokožky jen lehce stáhnout. Chcete-li si udržet krásné a jemné ruce, doporučuje se dopřát si podobnou kúru asi tak každé čtyři týdny.

Více informací a fotografií na Facebooku 

Cena:

Základní manikůra 180,- Kč
Japonská manikůra P ‚shine 220,- Kč
Masáž rukou oleji zn.Saloos 120.-  Kč
Parafínový zábal – nad zápěstí 100,- Kč
Lakování přrodních nehtů GELLAKEM, SHELLAKEM 350,- Kč
Modelace umělých nehtů ( gel ) 550,- Kč
Doplnění 400,- Kč

 

Objednávky pouze telefonicky na tel.č.: